زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 24380 تاریخ انتشار : 1398/07/08 نسخه چاپی


توصیه های پلیس امنیت عمومی به زائران اربعین حسینی(ع)رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی: زائران به توصیه های اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس توجه کنند.


 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زائرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی با ارائه توصیه‌هایی به زائران اربعین حسینی(ع)، گفت: با توجه به شروع ثبت نام زائران اربعین حسینی از اول شهریور ماه در سامانه سماح ، زائران به توصیه های اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس توجه کنند
 
 سرهنگ محمدحسن پاشا افزود: با توجه به این‌که وجود گذرنامه برای خروج از کشور لازم و ضروری است؛ لذا شهروندانی که فاقد گذرنامه می‌باشند در اسرع وقت برای اخذ آن به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) در سطح تبریز و شهرستان ها مراجعه کنند.
 
وی یادآور شد: داشتن حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه در زمان خروج از کشور الزامی بوده و کسانی که درحین خروج از کشور دارای اعتبار زیر شش ماه باشند از خروج آنان خودداری خواهد شد؛ لذا ضروری است هموطنان نسبت به بررسی تاریخ انقضای گذرنامه خود درحین خروج از کشور توجه ویژه داشته باشند.
 
این مقام انتظامی تصریح کرد: افرادی که دارای گذرنامه معتبر می‌باشند به منظور اطلاع از آخرین وضعیت خروجی خود (ممنوع الخروج بودن بدهکاران بانکی، عوارض شهرداری، چکهای برگشتی، بانوان مطلقه، مالیات، دارایی و.....) با در دست داشتن اصل گذرنامه به مدیریت گذرنامه استان واقع در خیابان صائب مراجعه کنند.
 
سرهنگ پاشا خاطرنشان کرد: باتوجه به طولانی بودن پروسه رسیدگی به گذرنامه‌های مفقوده و مخدوش (حداقل 20روز) لازم است کسانی که دارای مشکلات اعلامی می‌باشند در اسرع وقت برای تکمیل پرونده ورسیدگی به آن به اداره گذرنامه مراجعه کنند.
 
رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پایان با بیان این‌که کارشناسان اداره گذرنامه در این ایام آماده پاسخگویی به زائران اربعین حسینی هستند، تاکید کرد: افرادی که گذرنامه خود را تحت شرایط خاص (عدم دریافت کارت پایان خدمت و یا نظریه کمیسیون و....) اخذ کرده و دارای مهر قرمز یکبار خروج می‌باشند برای تعیین تکلیف و تبدیل آن به خروج سبز به اداره گذرنامه مراجعه کنند.OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription