زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 24342 تاریخ انتشار : 1398/01/19 نسخه چاپی


11 هزار زائر مابه‌التفاوت هزینه ویزای عراق را دریافت می‌کنندبا اجرای حذف هزینه ویزای عراق، مابه‌التفاوت هزینه سفر به عتبات به ?? هزار زائر بازگردانده می‌ش
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس، هزینه ویزای عراق از این پس حذف شده و زائران و‌  مسافران بدون پرداخت هزینه‌ای بابت ویزا به این کشور سفر ‌می‌کنند که البته سفارت عراق در ایران هنگام صدور ویزا از واژه «مجانیة» استفاده می‌کند.

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به حذف هزینه ویزای عراق اظهار داشت: ثبت‌نام کاروان‌های عتبات تا ? اردیبهشت‌ماه انجام شده است و با توجه به عدم اجرای حذف ویزای عراق در زمان نام‌نویسی، هزینه آن از زائران اخذ شد.

وی با بیان اینکه با حذف هزینه ویزای عراق مابه‌التفاوت هزینه پرداختی زائران بازگردانده می‌شود، افزود: ?? هزار نفر از ?? فروردین تا ? اردیبهشت در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کردند که با اجرای حذف هزینه ویزا مبلغ آن از طریق شعب بانک‌های ملی و ملت به زائران عودت داده می‌شود.

آقایی درباره هزینه ویزای عراق که کاسته می‌شود، خاطر نشان کرد: با حذف قیمت ویزای عراق، مبلغ ??? هزار و ??? تومان به زائرانی که هزینه سفر به عتبات با کاروان‌ها را پرداخت کردند، بازگردانده خواهد شد.

به گزارش فارس، علاوه بر ?? دلار به عنوان هزینه ویزای عراق ?.? دلار به عنوان سیاحه از هزینه سفر به عتبات کاسته شده است.


OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription