زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13666 تاریخ انتشار : 1396/10/05 نسخه چاپی


افزایش اعزام های نوروزی به عتبات عالیاتتسهیلات بیشتربرای مشتاقان سفرهای زیارتی اعزام های نوروزی به عتبات عالیات را افزایش خواهند داد.
 

سازمان حج و زیارت و شركت شمسا با هدف فراهم كردن تسهیلات بیشتربرای مشتاقان سفرهای زیارتی اعزام های نوروزی به عتبات عالیات را افزایش خواهند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت كه امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسكرتشكیل شد با اشاره به قرارگرفتن سیزدهم ماه رجب ، ولادت با سعادت حضرت علی (ع) درایام نوروز، اعلام شد كه ثبت نام برای سفرهای نوروزی به عتبات عالیات در اواخر بهمن ماه انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش ، قرار است سفرهای نوروزی به عتبات عالیات در بسته های مختلف از دهه سوم اسفند ماه آغاز شود.

این جلسه با بررسی نحوه ادامه فعالیت هیئت پزشكی و ارائه خدمات درمانی و پزشكی به زائران در ایام عادی و مناسبت ها و امكان تغییر در برنامه اقامت زائران در نجف ، كاظمین و سامرا ادامه یافت.

دراین جلسه نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت اطلاع رسانی درخصوص برنامه سفر و ارائه خدمات به زائران را ضروری خواند و لزوم تمركز درتصمیم گیری ها و اجرای سیاست های مصوب درحوزه عتبات را یادآور شد.


نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: