زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14332 تاریخ انتشار : 1397/12/06 نسخه چاپی


آغاز ثبت‌نام در کاروانهای حج تمتع 98ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها از روز جمعه دهم اسفند ماه آغاز می شود.
 

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از ثبت‌نام اولویت‌های حج تمتع 98 در کاروان‌ها از روز جمعه دهم اسفند‌ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس؛ سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از ثبت‌نام اولویت‌های حج تمتع 98 در کاروان‌ها، از روز جمعه دهم اسفند‌ماه خبر داد.

این سازمان برای آغاز نام نویسی از متقاضیان حج تمتع 98 در کاروان ها، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد.

دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تا تاریخ 30 بهمن‌ماه سال 1385 که پیشتر نسبت به تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سامانه reserve.haj.ir اقدام کرده‌اند، می‌توانند از ساعت 10 صبح روز جمعه دهم اسفند‌ماه نسبت به ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع 98 اقدام نمایند.

ضمناً به منظور تسهیل در پرداخت زائرین حج تمتع سال 1398، هزینه سفر در دو قسط دریافت خواهد شد که قسط اول مبلغ 15 میلیون تومان (به علاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلق گرفته به آن) همزمان با ثبت‌نام در کاروان‌ها دریافت خواهد شد و زمان دریافت قسط دوم متعاقباً اعلام خواهد شدکه قطعی شدن ثبت‌نام منوط به انجام معاینات پزشکی و پرداخت قسط دوم هزینه سفر خواهد بود.

در فرآیند ثبت‌نام کاروان‌های حج 98، نام‌نویسی فقط در کاروان‌های شهر یا شهرستان محل سکونت که در سامانه انتخاب‌شده، امکان‌پذیر خواهد بود؛ لازم است تا زایران دقت لازم را داشته باشند یا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir بروزرسانی و اصلاح کنند.

در صورت عدم مراجعه و ثبت‌نام اولویت‌های یاد شده در کاروان‌ها در فرصت تعیین شده، از اولویت‌های بعدی برای ثبت‌نام در کاروان‌ها دعوت به عمل خواهد آمد.

به دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری در اولویت اعزام به حج سال آینده که تاکنون نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه reserve.haj.ir اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود تا قبل از فرآیند ثبت‌نام در کاروان‌ها، اطلاعات خود را در سامانه یاد شده، تکمیل و بروزرسانی کنند.
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: