زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 24393 تاریخ انتشار : 1398/09/10 نسخه چاپی


ثبت‌نام سفر به سوریه آغاز شد به علاوه هزینه اعزام‌هاسفر به سوریه پس از سال‌ها توقف از سر گرفته شد و علاقه‌مندان می‌توانند با نام‌نویسی از طریق دفاتر حج و زیارت، آذرماه به این سفر معنوی مشرف شوند.


 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زائرین به نقل از خبرگزاری فارس، با برقراری امنیت در سوریه، سفر زیارتی به این کشور با برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی سازمان حج و زیارت پس از چندین سال توقف، از سر گرفته شد.
 
این سفر زیارتی در حال حاضر در دو نوبت برای اعزام‌های 4 و 5 روزه در نیمه دوم آذرماه به صورت محدود و هوایی پیش‌بینی شده که هزینه این سفر برای این دو گروه متفاوت است.
 
به طوری که هزینه سفر به سوریه در گروه پنج روز و 4شب برای زائران بزرگسال 3 میلیون و 795 هزار تومان، 2 تا  12 سال 3 میلیون و 10 هزار تومان و زیر دو سال 2 میلیون و 160 تومان و همچنین در اعزام‌های گروه چهار روز و 3 شب برای زائران بزرگسال 3 میلیون و 388  هزار و 500 تومان، 2 تا 12 سال 2 میلیون و805  هزار تومان و زیر دو سال 2 میلیون و 160 تومان اعلام شده است.
 
علاقه‌مندان به این سفر معنوی می‌توانند با مراجعه دفاتر مجاز حج و زیارت اقدام به نام‌نویسی کنند.
 
به گزارش فارس، سفر به سوریه قرار بود از سال گذشته برقرار شود، اما به دلیل برخی ملاحظات این امر اتفاق نیفتاد و در نهایت در هفته‌های گذشته اکبر رضایی معاون سازمان حج و زیارت در گفت‌وگویی با فارس از برنامه‌ریزی برای اعزام زائران به عتبات تا پایان سال خبر داده بود.نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: