زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13708 تاریخ انتشار : 1396/11/15 نسخه چاپی


ابرازخرسندی نماینده ولی فقیه از ابقاء رییس سازمان حج و زیارتنماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از ابقاء حمید محمدی در سمت ریاست سازمان حج و زیارت ابراز خرسندی كرد.
 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسكر درنشست مدیران سازمان حج و زیارت كه با حضور دكتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، با تبریك ابقاء رییس سازمان حج و زیارت ، گفت: آقای حمید محمدی از ابتدای فعالیت در این سمت، كارها را با جدیت پیگیری كرده اند و امیدواریم امور جاری از این پس نیز به خوبی پیش رود.

وی با بیان اینكه در نظام اسلامی شایسته سالاری باید ملاك قرار گیرد، اظهار داشت : فضای همدلی و دوستی در سازمان حج و زیارت حاكم است و امیدواریم در دوره مسئولیت آقای سید عباس صالحی این سازمان از حمایت بیشتری برخوردار شود تا بتواند خدمات بهتری به مردم ارائه كند.

نماینده ولی فقیه ، سازمان حج و زیارت را از زیرمجموعه های سالم و كارآمد وزارت ارشاد توصیف كرد و خواستار كمك بیشتر دولت در بخش حاكمیتی به این سازمان شد و تصریح كرد: دولت باید برای رفع برخی مشكلات موجود به این سازمان بیشتر كمك كند.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسكر، حج را دارای ظرفیت های بسیار بزرگ دانست و خاطرنشان كرد: برای حفظ جایگاه واقعی خود در جهان ، باید به موضوع حج نگاه كلان داشته باشیم واز حمایت های بیشتری بهره مند شویم. سرپرست حجاج ایرانی وضعیت حج را قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاسف بار توصیف كرد و گفت: امروز به خاطر فعالیت های صورت گرفته و تفاهم موجود میان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج ، آثار مثبتی در حج گذاری ایرانیان به چشم می خورد ، حجاج ما بسیار آبرومندانه به حج اعزام می شوند و و با عزت به كشور باز می گردند.

نماینده ولی فقیه درامورحج و زیارت دربخش دیگری ازسخنان خود با ورود به موضوع سفرهای عتبات عالیات گفت: دربحث سفرهای عتبات، علیرغم مصوبات شورایعالی امنیت ملی، افرادی میدان دارشده اند كه متاسفانه فقط به دنبال منافع مادی خود هستند وبه جایگاه زائران ما نزد عراقی ها لطمه وارد كرده اند.

وی به گزارش های تلخ و تاسف بار از شیوه فعالیت افراد و گروههای غیرمجاز در اعزام زائر به عتبات عالیات اشاره و تاكید كرد: در برخی گزارش ها اشاره شده كه افراد و گروههای غیرمجاز در طول سفر با زائران رفتاری نادرست داشته و گاهی آنها را در عراق رها كرده و به كشور بازگشته اند.OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription