زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14315 تاریخ انتشار : 1397/11/10 نسخه چاپی


حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای حج 66حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در گلزار شهدای حج سال 1366 حضور یافتند.
 

حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای حج سال 66
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در گلزار شهدای حج سال 1366 حضور یافتند و با درود به ارواح پاک مجاهدان راه حق، برای استمرار نزول رحمت و نصرت الهی بر ملت بزرگ ایران در آستانه‌ی ورود به دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی، دعا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از روابط عمومی حج، در آستانه‌ی دهه‌ی فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) در مرقد مطهر امام خمینی رحمه‌الله بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضور یافتند و با قرائت نماز و قرآن، یاد آن عزیز سفرکرده را گرامی داشتند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با حضور بر مزار شهیدان گران‌قدر آیت‌الله بهشتی، رجایی، باهنر و شهدای حادثه‌ی هفتم تیر، علوّ درجات آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سپس در گلزار شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و شهدای حج سال 1366 حضور یافتند و با درود به ارواح پاک مجاهدان راه حق، برای استمرار نزول رحمت و نصرت الهی بر ملت بزرگ ایران در آستانه‌ی ورود به دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی، دعا کردند.نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: