زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14257 تاریخ انتشار : 1397/08/03 نسخه چاپی


مابه‌التفاوت هزینه ویزای زائران اربعین واریز شدمابه التفاوت پرداختی زائرانی که در روزهای نخستین ثبت‌نام اربعین حسینی در سامانه سماح پرداخت کرده بودند، به حساب آنها واریز شد.
 

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: مابه التفاوت پرداختی زائرانی که در روزهای نخستین ثبت‌نام اربعین حسینی مبالغی بیشتر از 234 هزار و 875 تومان را در سامانه سماح پرداخت کرده بودند، به حساب آنها واریز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس، حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه حدود 350 هزار نفر قبل از نهایی شدن قیمت مصوب سفر اربعین در سامانه سماح نام‌نویسی کرده بودند، گفت: بر اساس وعده داده شده سازمان حج و زیارت، مابه‌التفاوت هزینه ویزای کسانی که وجوهی بیش از 234 هزار و 875 تومان را در سامانه سماح در روزهای اول نام‌نویسی زیارت اربعین حسینی پرداخت کرده بودند، به حساب شان واریز شد.

وی با بیان اینکه تمامی مابه‌التفاوت پرداختی حدود 210 هزار نفری که در بانک ملی حساب داشته‌اند، به حساب آنها واریز شده است، افزود:  110 هزار نفری نیز که در بانک ملت حساب دارند، امروز مابه التفاوت پرداختی، به حساب شان واریز خواهد شد.

بعد از پیشنهاد بانک مرکزی و دستور رئیس جمهور مبنی بر کاهش نرخ ویزا، بیمه و خدمات درمانی در اربعین، مبلغ تعیین شده ستاد مرکزی اربعین حسینی در سامانه سماح به 234 هزار و875 تومان کاهش یافت.


نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: