زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 24355 تاریخ انتشار : 1398/03/19 نسخه چاپی


استقبال بالای دانشگاهیان از سفر عتباتتنها در 24 ساعت آغاز ثبت‌نام عتبات عالیات 11 هزار و 200 نفر اطلاعات خود را ثبت کردند


 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زائرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور در نشست خبری اعزام به عتبات که صبح یکشنبه (19 خردادماه) در ساختمان عتبات برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بحث پیگیری مطالبات امام راحل و پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری است؛ ایشان توصیه‌هایی مکرر به دانشگاهیان و جوانان داشتند، که در بحث دانشگاه اسلامی مؤثر بوده است.
 
وی ادامه داد: تقویت رابطه با خداوند یکی از توصیه‌هاست که باید پیوندی بین خالق هستی وجود داشته باشد؛ نکته دیگر، تربیت جوانان انقلابی در محیط دانشگاهی است؛ باید فرهنگ جبهه حق گسترش یابد، بحث استفاده از جایگاه استادی برای تربیت دانشگاهیان بحث مهمی است که باید به آن بپردازیم.
 
حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور افزود: زیارت فرصتی بی‌نظیر در دیدار معصومین است که می‌تواند نقش تربیتی برای افراد داشته باشد؛ ظرفیت استفاده از زیارت را باید غنیمت بشماریم و این یک فرصت طلایی است.
 
رئیس ستاد عمره و عتبات گفت: زیارت و زیارت نامه، مدرسه‌ای است که به زائر درس عبادت می‌دهد و در پرتو زیارت است که انسان به راه پیشرفت دست پیدا می‌کند.
 
وی تشریح کرد: در 24 ساعت آغاز ثبت نام در عتبات 11 هزار و 200 ثبت نام داشته‌ایم که در سامانه عتبات ثبت نام کرده‌اند؛ تا این لحظه 13 هزار و 787 نفر ثبت نام کرده‌اند و این نشان دهنده توجه مردم به معصومین است.OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription