زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13169 تاریخ انتشار : 1396/02/29 نسخه چاپی


مرحله دوم ثبت نام کاروان های حج از شنبه آغاز می شودسرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: مرحله دوم ثبت نام کاروان های حج از روز شنبه برای کسانی که به هر دلیلی تاکنون ثبت نام نکرده اند، آغاز می شود.
 
حج
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سازمان حج و زیارت، سید ابراهیم اسداللهی گفت: مرحله اول ثبت نام کاروان های حج ??، از ?? اردیبهشت تا روز گذشته (پنج شنبه) ادامه داشته و مرحله دوم ثبت نام از روز شنبه ?? اردیبهشت برای کسانی که به هر دلیلی تاکنون ثبت نام نکرده اند، آغاز می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول ثبت نام تا کنون حدود ?? درصد واجدین شرایط ثبت نام در کاروان مبادرت ثبت نام کرده اند.

سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: چنانچه کسی به هر دلیلی در این چند روز قادر به ثبت نام نبوده، می‌تواند از روز شنبه ?? اردیبهشت با مراجعه به سامانهhttps://haj96.haj.ir یا مراجعه به دفاتر زیارتی محل ثبت نام کاروان‌ها نسبت به ثبت نام در کاروان های حج اقدام کنند.

اسداللهی در پایان بیان کرد: اولویت های اعزام و ثبت نام مرحله اول حجاج، شامل کسانی بود که تاپایان شهریور سال ?? ثبت نام کرده بودند اما از روز شنبه در صورت وجود ظرفیت خالی در کاروان‌های حج کسانی هم که تا پایان آبان ماه سال ?? در بانک ودیعه گذاری کرده اند، می‌توانند برای نام نویسی در کاروان های حج سالجاری اقدام کنند که در این خصوص مدیریت حج وزیارت استان‌ها اطلاع رسانی خواهند کرد.


برچسب هاحج
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: