زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 12996 تاریخ انتشار : 1395/12/19 نسخه چاپی


مسئله مسلمانان بهم گره خورده استحجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی گفت: از دیدگاه مبانی دینی مسلمانان یك امت واحده هستند كه باید حول محور توحید، قرآن و رسولش وحدت داشته باشند.


 
راشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی، سخنران بعثه مقام معظم رهبری در كربلا در جمع زائران ایرانی حرم حضرت عباس(ع) با تأكید بر این‌كه بی‌تفاوتی نسبت به حال یكدیگر در اسلام مذموم است، اظهار داشت: سرنوشت همه مسلمانان بهم گره خورده است.


وی ادامه داد: اگر نسبت به كشتار مسلمانان در میانمار، نیجریه، یمن، عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، لیبی، بحرین و ... احساس ناراحتی نداشته باشید، باید در مسلمانی خود شك كنید، اسلام یك پیكر واحد است كه همه اعضایش وابسته به هم هستند، از دیدگاه مبانی دینی مسلمانان یك امت واحده هستند كه باید حول محور توحید، قرآن و رسولش وحدت داشته باشند.


حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی با بیان این‌كه سرعت اسلام‌گرایی در سراسر جهان دشمنان را به واهمه انداخت و با اعمال توطئه‌های مختلف به دنبال توقف این جریان هستند، افزود: استكبار جهانی با راه‌اندازی، حمایت و پشتیبانی از گروهك‌های تروریستی از جمله داعش به دنبال نمایش چهره‌ای از خشن در جهان است تا روند اسلام‌گرایی را متوقف كند.


سخنران بعثه رهبری در كربلا با اشاره به این‌كه اسلامی كه گروه‌های تكفیری و سلفی دم از آن می‌زنند، حقیقی نیست، افزود: این چه اسلامی است كه با فریاد تكبیر فردی را كه خود تكبیرگوشت، سر می‌برد؟ این توطئه و فتنه دشمنان در ممالك اسلامی است كه مسلمان را به جان مسلمان انداخته اند.


وی با بیان این‌كه اسلام ناب محمدی دین محبت، مهربانی، وحدت، اتحاد و همدلی است، افزود: دشمنان از وحدت امت اسلامی واهمه دارند و برای غلبه بر این ترس توطئه تفرقه‌افكنی و جنگ میان مذاهب را پیگیری می‌كنند، مسلمانان هیچ راهی جز وحدت در مقابله با تروریسم بین‌المللی ندارند.برچسب هاراشد یزدی
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: