زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14270 تاریخ انتشار : 1397/08/13 نسخه چاپی


فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض حج تمتعاز تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت شد تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سازمان حج و زیارت؛ این سازمان اعلام کرد: به منظور ساماندهی اولویت‌ها، اطلاعات و ارتباطات از تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت می‌شود از صبح روز دوشنبه، 14 آبان‌ماه، نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانی https://reserve.haj.ir اقدام کنند.

لازم است تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع، اطلاعات خود را در سامانه یاد شده تکمیل کنند. هدف از این فراخوان آن است که دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به روزرسانی کنند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت‌های باقیمانده برای تشرف، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ایشان، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی و ... امکان‌پذیر شود.

یادآوری می‌شود؛ به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت‌های تشرف، به ترتیب اولویت در همان سال اعلام می‌شود؛ بر همین اساس اولویت‌های تشرف به حج سال 1398 به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: