زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14335 تاریخ انتشار : 1397/12/10 نسخه چاپی


آغاز ثبت‌نام کاروان‌های حج تمتع 98 از امروز بهمراه لینک ثبت‌نامثبت نام اولویتهای حج تمتع 98 در کاروانها از امروز جمعه دهم اسفندماه در سراسر کشور آغاز شده است.
 

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: ثبت‌نام اولویت‌های حج تمتع 98 در کاروان‌ها، از امروز جمعه دهم اسفند‌ماه در سراسر کشور آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس؛ سازمان حج و زیارت امروز جمعه دهم اسفندماه از آغاز نام‌نویسی از متقاضیان حج تمتع 98 در کاروان‌ها خبر داد.

دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تا تاریخ 30 بهمن‌ماه سال 1385 که پیشتر نسبت به تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سامانه reserve.haj.ir اقدام کرده‌اند، می‌توانند از امروز جمعه دهم اسفند‌ماه نسبت به ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع 98 اقدام کنند.

ضمناً به منظور تسهیل در پرداخت زائرین حج تمتع سال 1398، هزینه سفر در دو قسط دریافت خواهد شد که قسط اول مبلغ 15 میلیون تومان (به علاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلق گرفته به آن) همزمان با ثبت‌نام در کاروان‌ها دریافت خواهد شد و زمان دریافت قسط دوم متعاقباً اعلام خواهد شد که قطعی شدن ثبت‌نام منوط به انجام معاینات پزشکی و پرداخت قسط دوم هزینه سفر خواهد بود.

در فرآیند ثبت‌نام کاروان‌های حج 98، نام‌نویسی فقط در کاروان‌های شهر یا شهرستان محل سکونت که در سامانه انتخاب شده، امکان‌پذیر خواهد بود؛ لازم است تا زایران دقت لازم را داشته باشند یا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir بروزرسانی و اصلاح کنند.

در صورت عدم مراجعه و ثبت‌نام اولویت‌های یاد شده در کاروان‌ها در فرصت تعیین شده، از اولویت‌های بعدی برای ثبت‌نام در کاروان‌ها دعوت به عمل خواهد آمد.

به دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری در اولویت اعزام به حج سال آینده که تاکنون نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه reserve.haj.ir اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود قبل از فرآیند ثبت‌نام در کاروان‌ها، اطلاعات خود را در سامانه یاد شده، تکمیل و بروزرسانی کنند.

برای ثبت‌نام از اینجا اقدام کنید.
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: