زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13709 تاریخ انتشار : 1396/11/16 نسخه چاپی


امتیازات بیشتر توافقنامه حج 97 نسبت به توافق حج گذشتهدر فرایند مذاكرات برای حج سال آتی موفق شدیم بستر و شرایط بهتری برای حضور حجاج فراهم كنیم.
 


رییس سازمان حج و زیارت در گزارشی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام كرد: توافق امسال سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با مقامات حج و زیارت عربستان نسبت به توافق حج گذشته از امتیازات بیشتری برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، حمید محمدی كه در نشست مدیران این سازمان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسكر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و دكتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران سخن می گفت، افزود: در فرایند مذاكرات برای حج سال آتی موفق شدیم بستر و شرایط بهتری برای حضور حجاج فراهم كنیم.

رییس سازمان حج و زیارت به رضایتمندی حجاج در حج گذشته اشاره كرد و گفت: حج گذشته برغم نگرانی های جدی كه از قبل وجود داشت با لطف خداوند به خوبی برگزار شد به گونه ای كه در نهایت رضایت زائران بیت الله الحرام را در پی داشت و همه حجاج از آن ابراز رضایت كردند.

محمدی در باره عملیات اجرایی حج امسال هم گفت: در حال حاضر گروه اجاره مسكن و كارشناسان امور پرواز در عربستان به سر می برند و بزودی گروه های تغذیه و پزشكی نیز به آنان خواهند پیوست.

رییس سازمان حج و زیارت در ادامه از فعالیت های زیربنایی سازمان حج در عراق و فعالیت گروه های غیر مجاز در عرصه عتبات گزارشی ارائه كرد و خواستار حمایت بیشتر دولت و دستگاه های اجرایی برای رفع برخی مشكلات در این زمینه ها شد.


OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription