زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 14265 تاریخ انتشار : 1397/08/07 نسخه چاپی


1.9 میلیون زائر ایرانی اربعین وارد عراق شدندتا صبح امروز 400 هزار نفر از زائران اربعین نیز به کشور بازگشته‌اند.
 

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون و 900هزار زائر ایرانی برای حضور در پیاده‌روی اربعین وارد عراق شده‌اند، گفت: تا صبح امروز 400 هزار نفر از زائران اربعین نیز به کشور بازگشته‌اند.

به گزارش لبیک به نقل از خبرگزاری فارس؛ شهریار حیدری دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اینکه تعداد زائران اربعین از مرز 2 میلیون نفر گذشت، اظهار داشت: تا صبح امروز یک میلیون و 900 هزار نفر وارد کشور عراق شدند که بیشتر این زائران از مرز مهران خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در5 روز اخیر زائران بسیاری به کشور بازگشتند، افزود: بیش از 400 هزار نفر از زائران اربعین در روزهای اخیر به کشور بازگشته‌اند و هم‌اکنون روند اعزام و بازگشت زائران در تمامی مرزها عادی و روان است.

حیدری با بیان اینکه نسبت ورود زائران به کشور نسبت به خروج آن‌ها 60 به 40 درصد است، گفت: هم‌اکنون وضعیت مرزها به خوبی مدیریت می‌شود و همچنان روند بازگشت زائران ادامه دارد اما تعداد زائرانی که به کشور بازمی‌گردند، بیش از زائرانی است که به عراق مشرف می‌شوند.

به گزارش فارس، فردا هم‌زمان با اربعین حسینی خیلی عظیم عاشقان در شهر کربلا حضور دارند و متولیان عراقی از زائران خواسته‌اند که در این روز در شهر کربلا توقف زیادی نداشته باشند تا تمامی عاشقان اربعین بتوانند به زیارت بپردازند.

نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: