زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 24389 تاریخ انتشار : 1398/08/20 نسخه چاپی


تقدیر از نویسندگان بهترین گزارش‌های خبری از پیاده‌روی اربعین در سوگواره عبراتخبرنگاران، اهالی رسانه و مطبوعات می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.


 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زائرین به نقل از خبرگزاری فارس،حامد نگارش، دبیر چهارمین سوگواره عبرات در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به افزوده شدن بخش جدید به این جشنواره اظهار داشت: با توجه به حضور پرشور اصحاب رسانه برای انعکاس حماسه عظیم پیاده‌روی اربعین و نبود جشنواره یا برنامه‌ای به منظور تقدیر از فعالیت‌های آن‌ها، در کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین تصمیم گرفتیم که رشته‌ای با عنوان «گزارش خبری» به جشنواره عبرات اضافه کنیم.
 
وی هدف از افزوده شدن رشته گزارش خبری به سوگواره عبرات را تقدیر از اصحاب رسانه در زمینه انعکاس حماسه اربعین عنوان کرد و افزود: رشته گزارش خبری شامل سه بخش «تیتر برتر»، «خبر برتر» و «گزارش خبری برتر» است که اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
نگارش با بیان اینکه در هر بخش از سه نفر تقدیر می‌شود، گفت: در بخش گزارش خبری برتر، علاوه بر گزارش‌های متنی، گزارش‌های تصویری از حماسه اربعین نیز داوری می‌شود که خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات می‌توانند آثار خود را تا 25 آبان ماه به چهارمین سوگواره بین‌المللی عبرات از طریق سامانه abarat.alarbaeen.ir، پست الکترونیکی abarat.alarbaeen@gmail.com، دایرکت اینستاگرام سوگواره به آدرس:abarat.alarbaeen@ و شماره تلفن ??????????? در واتساپ ارسال کنند.
 
به گزارش فارس، چهارمین سوگواره عبرات باموضوع پیاده‌روی اربعین حسینی در رشته‌های هنری شعر و ادب، داستان و سفرنامه، خوشنویسی، نقاشی و تصویرسازی، پوستر، عکس، فیلم کوتاه و مستند، نماهنگ و قطعات صوتی و تصویری، آثار رادیویی و گزارش خبری از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار می‌شود.


نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: