زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13728 تاریخ انتشار : 1396/11/22 نسخه چاپی


نام‌نویسی 120هزار نفر در مرحله پیش ثبت‌نام عتبات نوروز97این فرصت در ساعت 16روز یكشنبه بیست و دوم بهمن ماه پایان می یابد.
 


مدیركل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تاكنون 120نفر از هموطنان در مرحله پیش ثبت‌نام سفر‌های نوروزی عتبات عالیات نام‌نویسی كرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، مرتضی آقایی، مدیركل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس آخرین مهلتی كه برای ثبت نام سفر های نوروزی عتبات عالیات تعیین شده بود، این فرصت در ساعت 16روز یكشنبه بیست و دوم بهمن ماه پایان می یابد.

وی افزود: پیش ثبت نام سفر های نوروزی عتبات عالیات سال 97، از دوازدهم بهمن ماه سال جاری شروع شده بود و بر اساس آخرین آمار تاكنون 120هزار نفر، برای اعزام به این سفر ها ثبت نام كرده اند.

مدیركل عتبات سازمان حج و زیارت، تصریح كرد: افرادی كه قصد سفر به عتبات عالیات در نوروز سال 97را دارند، تنها تا ساعت 16یكشنبه 22 بهمن برای پیش ثبت نام فرصت دارند.

آقایی با اشاره به تقارن نوروز سال 97با ایام ماه مبارك رجب، یادآور شد: متقاضیان سفر به عتبات عالیات می توانند پیش ثبت نام خود را در سایت اینترنتی این سازمان به نشانیatabat.haj.ir نهایی كنند.

وی تاكید كرد: بر اساس اعلام قبلی، مقرر است قرعه كشی متقاضیان سفر به عتبات عالیات را در تاریخ 25 بهمن ماه انجام داده و سپس از طریق ارسال پیام كوتاه، نتایج را به اطلاع افراد كه در مرحله پیش ثبت نام، نام نویسی كرده اند، می رسانیم.

مدیركل عتبات سازمان حج و زیارت اضافه كرد: نتایج قرعه كشی پیش ثبت نام عتبات عالیات، پس از قرعه كشی روی سایت سازمان حج و زیارت قرار می گیرد.

آقایی تصریح كرد: پس از تعیین اولویت ها مشتاقان تشرف می توانند در یكی از گروه های 23 سوم اسفند ماه سال جاری تا 20 اردیبهشت ماه سال آینده، به این سفر معنوی اعزام شوند.

وی افزود: اغلب ثبت نام كنندگان در پیش ثبت نام عتبات عالیات ویژه نوروز سال 97متقاضی سفر در ایام تعطیلات نوروز هستند و قرعه كشی هم به منظور تعیین اولویت زمانی سفر متقاضیان، انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


OWMTo
OWMYour Name
OWMYour Email address
OWMDescription