زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13173 تاریخ انتشار : 1396/02/29 نسخه چاپی


حضور زائران ایرانی در صندوق رای در كربلای معلیاز صبح امروز زائران ایرانی حاضر در كربلا با حضور در صندوق رای، در انتخابات ریاست جمهوری شركت كردند.


 
هتبات
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، از صبح امروز زائران ایرانی حاضر در كربلا با حضور در صندوق رای، در انتخابات ریاست جمهوری شركت كردند.

در كربلای معلی چهار شعبه رای گیری در نظر گرفته شده است و زائران خود را به نزدیكترین شعبه محل اسكان خود می رسانند و در انتخابات ریاست جمهوری شركت می كنند.

نزدیك به 6 هزار زائر ایرانی كه توسط شركت شمسا به عتبات آمده اند و همین تعداد نیز زائران كاروان های آزاد، امروز در كربلا هستند، علاوه بر این آمار، 700 خانواده ایرانی كه عمدتا زنانی هستند كه با مردان عراقی ازدواج كرده اند، نیز در شهر كربلا حضور دارند.

چهار شعبه اخذ رای در كربلا در نظر گرفته شده است، شعبه اصلی در كنسولگری و سه شعبه در سه هتل و در سه نقطه حضور زوار ایرانی در كربلای معلا مستقر شده است.

برای انتخابات ریاست جمهوری كشورمان 23 صندوق رای در نقاط مختلف عراق مستقر شده است كه از این تعداد 6 صندوق متعلق به بغداد و حومه آن است كه یكی از آنها در محل سفارت، یك صندوق در فرودگاه ، یكی در كاظمین ، یك صندوق در سامرا (استان صلاح الدین) و یك صندوق در مرز مهران – زرباطیه (استان واسط) مستقر خواهد شد و نیز یك صندوق سیار هم در بغداد پیش بینی شده است.

همچنین تعداد صندوق های رای در شهرهای كربلا، نجف و اربیل هر كدام 4 صندوق اعلام شده است و در بصره 3 صندوق رای و در سلیمانیه نیز 2 صندوق، آرای اتباع و زائران ایرانی را جمع آوری می كنند.


برچسب هارای-انتخابات
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: