زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 13155 تاریخ انتشار : 1396/02/25 نسخه چاپی


افتتاح بیمارستان امیر‌المومنین (ع) نجف با كمك ایرانی‌هامشاور تولیت و خادم حرم علوی گفت: ظرف 2 یا 3 هفته آینده، تولیت آستان مقدس علوی جهت مذاكره نهایی با دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات برای نهایی كردن شرایط بهره‌برداری از بیمارستان امیرالمؤمنین نجف به ایران می‌آید.
 
بیمارستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از حوزه، هادی انصاری گفت: آستان مقدس علوی با تلاش ستاد بازسازی عتبات عراق در 3 سال پیش برنامه ساخت بیمارستان امیرالمؤمنین نجف را كه می‌توان آن را مهم‌ترین بیمارستان تخصصی در بخش‌های مختلف پزشكی نامید در دستور كار قرار داد كه هم‌اكنون در مراحل پایانی ساخت آن است.

وی افزود: ظرف 2 یا 3 هفته آینده حجت‌الاسلام والمسلمین سید نزار حبل‌المتین تولیت آستان مقدس علوی جهت مذاكره نهایی با دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی و دیدار با حسن پلارك رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به ایران آمده و مذاكرات خود را در خصوص زمینه‌های افتتاح و فعالیت این بیمارستان انجام می‌دهد.

مشاور تولیت و خادم حرم علوی تصریح كرد: این بیمارستان تخصصی در 3 كیلومتری حرم مطهر امیرالمؤمنین قرار دارد كه فعالیت خود را به نام نامی امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) در زمان بهره‌برداری با 110 تخت آغاز خواهد كرد.

انصاری خاطرنشان كرد: بیمارستان امیرالمؤمنین نجف در بخش‌های مختلف قلب و عروق، بیماری‌های داخلی و .... خدمات تخصصی و ویژه‌ای را به بیماران ارائه خواهد داد.

مشاور تولیت و خادم حرم علوی در پایان گفت: به علت ضعف موجود آموزش كادر درمان در عراق، كادر درمان بیمارستان امیرالمؤمنین نجف در ایران آموزش‌های لازم را دیده‌اند ضمن اینكه در این بخش به هیچ وجه موضوع ایرانی و عراقی وجود ندارد چرا كه همگی ما زیر پرچم واحد اسلام و آرمان‌های آن قرار داریم.برچسب هابیمارستان امیر المومنین-افتتاح
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: