زائرین
فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان
 

کد خبر : 12369 تاریخ انتشار : 1395/02/11 نسخه چاپی


حمله داعش به زائران عتبات عالیاتیک منبع عراقی به الفرات گفت بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری در مسیر عبور زائران عتبات عالیات در منطقه نهروان در شرق بغداد، دست‌کم یک نفر شهید و 11 نفر دیگر زخمی شدند.
 
labbaik.ir
یک منبع عراقی به الفرات گفت بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری در مسیر عبور زائران عتبات عالیات در منطقه نهروان در شرق بغداد، دست‌کم یک نفر شهید و 11 نفر دیگر زخمی شدند.

وی افزود این خودروی بمب‌گذاری شده در کنار جاده‌ای در منطقه المواشی در نهروان با هدف حمله به زائران منفجر شد.

هلاکت 91 داعشی در جنوب موصل

یک منبع نظامی عراقی از هلاکت دست‌کم 91 تروریست داعشی در جنوب شهر موصل و دفع حملات تروریستی به  دو روستا خبر داد.

این منبع گفت نیروهای امنیتی لشکر 15 و نیروهای تکاور توانستند 91 تروریست را در شهر موصل به هلاکت برسانند.

این منبع افزود نیروهای نظامی همچنین حمله تروریست‌های داعشی به روستاهای مهانه و خربدان در جنوب موصل را هم دفع کردند.

انهدام پمپ‌بنزین‌های وابسته به داعش در موصل

یک منبع در استان نینوا گفت سه پمپ‌بنزین متعلق به تروریست‌های داعشی در حمله هوایی به شهر موصل منهدم شد. داعشی‌ها از این جایگاه‌های سوخت برای تهیه سوخت و انبار سلاح در موصل استفاده می‌کردند.

از سوی دیگر نیروهای داوطلب مردمی توانستند تجمع تروریست‌های داعشی در داخل شهر فلوجه را با موشک هدف قرار دهند. بر اساس این گزارش یگان موشکی گردان‌های حزب الله، تجمع باندهای دشمن را منطقه النعیمه فلوجه را با موشک البتار هدف قرار داد که به کشته و یا زخمی شدن شماری از تروریست‌ها منجر شد.

انهدام 7 سکوی پرتاب موشک داعش

سرایاالسلام از نیروهای مردمی عراق توانستند تعداد خمپاره و بمب در اطراف شهر مقدس سامراء کشف و ضبط کنند، نیروهای یگان مهندسی این گروه مردمی به پاکسازی میادین مین پرداختند.

اما بامداد امروز هم در حمله هوایی به مواضع تروریست‌های داعشی در ناحیه القیاره در جنوب شهر موصل، دست‌کم 14 تکفیری کشته و هفت سکوی پرتاب موشک آنها منهدم شد.نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: